chovatelská stanice britských koček

Koťátka - informace

foto

Koťátka z naší chovatelské stanice odcházejí nejdříve ve věku 13. týdnů. Budou čipována, 2x očkována, pravidelně odčervovaná, patřičně vymazlená, zvyklá na běžný chod domácnosti, čistotná a socializovaná. Očkování proti vzteklině záleží na dohodě s budoucími majiteli. Ke koťátku samozřejmě dostanete kupní smlouvu, rodokmen, EU pet pas (slouží jako cestovní pas a zároveň jako očkovací průkaz), CD s fotkami, balíček s oblíbenou hračkou a krmením, na které je koťátko zvyklé, abychom mu zpříjemnili příchod do nového domova.

Odchováváme pouze koťátka s průkazem původu (PP), které nezavazuje budoucího majitele k návštěvám výstav, jen dává jistotu, že z koťátka vyroste kočička, která odpovídá plemeni, které jste si vybrali. S novými majiteli bychom rádi zůstali v kontaktu a začínajícím chovatelům pomůžeme a poradíme.

Pro naše mrňousky hledáme především milující a trvalý domov, kde budou zahrnováni péčí a láskou stejně jako u nás. A proto je pro nás velmi důležité nové majitelé předem poznat, popř. jim pomoci, poradit s výběrem, probrat co všechno s sebou péče o kočičku přináší. Přece jen, není to krátkodobá záležitost, ale úvazek na několik let.
Jsme šťastnější, když jsou naše koťátka rozmazlovanými mazlíčky a proto koťátko do chovu prodáváme pouze v případě, že víme do jakých podmínek se dostane.

:: zpět ::